Hakkımızda

2000 yılında Erikli damacana su bayiliği alınarak temelleri atılan şirketimiz, 2003 yılında yeni ortakların katılımıyla kurulan Dileksu Gıda ya entegre olup, 2016 yılına kadar ortaklıklar şeklinde devam ettirdiği faaliyetlerini bu tarihten itibaren tek ortağın sahipliğiyle sürdürmektedir.

Şirketimiz halen 45 çalışanı, 4.000 m2 kapalı, 1.000 m2 açık, 1.000 m2 idari binadan oluşan depoları, yükleme, satış, dağıtım, şehirlerarası lojistik araçlarından oluşan 49 adet taşıt filosu, 350 adet vending makinesi ( sıcak içecek, soğuk içecek ve gıda otomatı ) ile Konya ili ve ilçelerinde içecek, gıda, vending  ( otomat makineleri );  pazarlama, satış dağıtım hizmeti alanlarında üç bin ticari, on bin bireysel müşterisiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz, Erikli ve Nestle su damacana bayiliği ile Konya, Karaman illeri ve ilçelerinde, damacana su satış dağıtım;  Erikli pet su, Nestle pet su, Günseven şalgam, Freşa meyveli maden suyu, Dimes meyve suyu, Beypazarı maden suyu, Niğde gazozu, Hell enerji içeceği bayilikleri ile Konya ve ilçelerinde ambalajlı içecek, satış ve dağıtım; Nestle operatörlüğü ve birçok atıştırmalık gıda markasının katılımıyla da yurt genelinde vending operasyonlarından oluşan üç bölümü ile faaliyet göstermektedir.

AMACIMIZ

Faaliyet gösterdiği alanlarda paydaşlarının tamamına değer yaratan bir şekilde hizmetlerini gerçekleştirmek.

Bir taraftan mevcut faaliyetlerimizi yürütürken, bir taraftan da hizmet verdiğimiz markalara yeni katılımlar sağlamak. Bu yolla hizmet verdiğimiz alanı genişletmek.

HEDEFİMİZ

Başta çalışanlarımız olmak üzere, dokunabildiğimiz kadar çok insana değer katabilmek.

Müşterilerimizin gözünde istikrarlı, dürüst, ulaşılabilir, sunduğu hizmetleri en iyi şekilde yapan bir firma olmak.

Ülkemizde ve bölgemizde yeni gelişmekte olan sektörümüzü, potansiyel her müşterimize anlatmak ve bu modern sisteme Bi Otomat kalitesi ile ulaşmalarını sağlamak.

Top